Yapay Depremler Ve Haarp Teknolojisi

Yapay Depremler Ve Haarp Teknolojisi  • Tedarik Süresi: 1 Gün
  • Gönderim Süresi: 2 Gün
%30.00 indirim 150,00 TL 105,00 TL
Tükendi

DEPREMLERİ HAARP MI ÜRETİYOR? Saldırı/savunma silahları üretimi, gözetim sistemleri ve düşünce kontrolü üzerine yapılan çalışmalar, doğayı manipüle etme amaçlı araştırmalar, HAARP projesinin içeriğini oluşturur. Söz konusu projeler gizli olduğu için, ortalıkta pek çok rivayet dolaşmaktadır ve elimizde bu projeler hakkında çok da fazla bilgi yoktur. Buna karşın, bu projeler içinde çalışan bazı insanların çalışmaları deşifre etmesi, insanlık dışı bir bilimi kabul etmeyen araştırmacıların ve bilim insanlarının çabaları, devletlerarası çekişmeler ve nihayet bu projelerin bazılarının gizli kalmayıp ister istemez su yüzüne çıkması akla birçok soruyu getiriyor. HAARP Teknolojisi İle Neler Yapılabilir? • İklimler değiştirilebilir. • Kutuplar eritilebilir veya yerinden oynatılabilir. • Ozon tabakası ile oynanabilir. • Deprem yaratılabilir. • Okyanus dalgaları kontrol edilebilir. • Dünyanın enerji alanları ile oynanarak, insan beyni kontrol altına alınabilir. • Radyasyon yaymayan termonükleer patlama oluşturulabilir. Bunlar sadece birkaç örnek. Böyle bir teknolojiyi elinde bulunduran HAARP, öyle büyük bir güç hâline gelmiştir ki bu güce sahip olanlar dünyaya hükmeder. Bu kitapta, HAARP teknolojisiyle depremler arasındaki ilişki ele alınmıştır.

ISBN 9786051513058
Sayfa Sayısı 224 Sayfa
Baskı .Baskı 2019
Boyut 13.50x21.00 cm
Basım Tarihi 2019
Kategori Güncel - Politika
Yazar Ali Selman Demirbağ
Yayınevi Hayat Yayınları

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Kargo alıcıya aittir. 500 TL ve üzeri kargo ücretsizdir.


Stokta olmayan ürünlerin tedarik süresi ortalama 2 iş günüdür. İmzalı gelen ürünlerde bu süre 5 iş gününe kadar uzayabilmektedir.

Kitapokur.com olarak kargolarımızı UPS Kargo ile göndermekteyiz.

Kargolar, kargo firmalarının yoğunluk durumuna göre 3 ile 8 gün içinde teslim edilmektedir.


Diğer sorularınız için hafta içi 9-18 saatleri arasında 0537 522 5230 numaralı hattımızı arayabilirsiniz. 0537 522 5230 numaralı hattımız aynı zamanda Whatsapp hattımızdır. Whatsapp üzerinden 7/24 mesaj atabilirsiniz. Mesai saatleri dışında da olsa en kısa sürede size dönüş yapılacaktır.

Çok Satanlar