Üst Aklın Ilımlı İslam Eldiveni

Üst Aklın Ilımlı İslam Eldiveni  • Tedarik Süresi: 1 Gün
  • Gönderim Süresi: 2 Gün
%30.00 indirim 230,00 TL 161,00 TL

Sömürgecilik ve talancılıkla geçinen Batı’nın, II. Dünya Savaşı’ndan sonra İslam coğrafyasında yaptığı bilimsel araştırmaların %95’i Din Psikolojisi ve Din Sosyolojisi alanındadır. Binlerce tez ve rapor Batılı ülkelerin stratejik akıl üreten kurumlarının masaları üzerindedir. Bizi çözdüler, sinir uçlarımızı tespit ettiler ve uygun aparatlarla işgal projelerini hayata geçirdiler. Artık kullanacakları her baltanın sapı, o coğrafyanın ağacından olacak!.. Bu stratejik akıl üreten masalarda iki eldiven dokundu: • Ilımlı İslam Eldiveni: Cemaat ve Tarikatlar • Radikal İslam Eldiveni: İslami terör örgütleri olarak isimlendirdikleri, dinî kimlikli örgütler. Bu çalışma, Ilımlı İslam Eldiveni’dir. Bu eldivende yer alan Kesnezani Tarikatı, Saddam’ın devrilmesinde, Irak’ın işgal edilmesinde kullanılmıştır. Minhacü’l-Kur’an, Pakistan’da zaman zaman kullanılmış, hâlâ da kullanılmaya devam etmektedir. İslam dünyasının bu yüzyıl içinde karşı karşıya kaldığı en büyük tehlike bu İki Eldiven’dir. Bu İki Eldiven de coğrafyamızdaki merdiven altı din eğitiminden beslenmektedir. Bugünü anlamak isteyenler için eşsiz bir kitap…

ISBN 9786051512648
Sayfa Sayısı 312 Sayfa
Baskı .Baskı 2018
Boyut 13.50x21.00 cm
Basım Tarihi 2018
Kategori Tarih
Yazar Prof. Dr. Mehmet Çelik
Yayınevi Hayat Yayınları

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Kargo alıcıya aittir. 300 TL ve üzeri kargo ücretsizdir.


Stokta olmayan ürünlerin tedarik süresi ortalama 2 iş günüdür. İmzalı gelen ürünlerde bu süre 5 iş gününe kadar uzayabilmektedir.

Kitapokur.com olarak kargolarımızı UPS Kargo ile göndermekteyiz.

Kargolar, kargo firmalarının yoğunluk durumuna göre 3 ile 8 gün içinde teslim edilmektedir.


Diğer sorularınız için hafta içi 9-18 saatleri arasında 0537 522 5230 numaralı hattımızı arayabilirsiniz. 0537 522 5230 numaralı hattımız aynı zamanda Whatsapp hattımızdır. Whatsapp üzerinden 7/24 mesaj atabilirsiniz. Mesai saatleri dışında da olsa en kısa sürede size dönüş yapılacaktır.

Çok Satanlar