Üst Akıl / Derin İktidarın Küresel Efendileri

Üst Akıl / Derin İktidarın Küresel Efendileri  • Tedarik Süresi: 1 Gün
  • Gönderim Süresi: 2 Gün
%30.00 indirim 350,00 TL 245,00 TL

— Türkiye’de isminden pek söz edilmeyen ve hakkında çok az şey bilinen "Alliance Israelite Universelle" eğitim teşkilatı nasıl çalışıyordu? — Abdülhamid Han’a yapılan operasyonlarla bugünkü saldırılar arasında hangi benzerlikler var? — İlk Paralel Devlet yapılanması ne zaman başladı? — İngiliz Büyükelçi Lord Stratford Canning’in Osmanlı’da kurduğu ilk gizli teşkilatın sırları neler? — Derin iktidarın küresel efendileri tarafından kurgulanan kirli oyunlar, ÜST AKIL başlığı altında deşifre ediliyor… Gazeteci-yazar Murat Akan tarafından kaleme alınan "ÜST AKIL: Derin İktidarın Küresel Efendileri" iki asırdır Türkiye üzerinde yürütülen küresel operasyonları belgeleriyle ifşa ediyor. Özellikle 1839 Tanzimat süreciyle başlayan Türkiye üzerindeki toplumsal mühendislik faaliyetlerini ve günümüze kadar yaşanan derin iktidar savaşlarını somut olaylarla gözler önüne seriyor. Şimdiye kadar Türkiye’de isminden pek söz edilmeyen ve hakkında çok az şey bilinen "Alliance Israelite Universelle" isimli küresel siyonist ‘eğitim’ teşkilatının, Osmanlı’yı parçalamak için yapmış olduğu gizli faaliyetler ve yetiştirdiği öğrencileri nasıl Türk ve Müslüman ülkelerin başına geçirdiğini örnekleriyle anlatıyor. Kitabın en büyük özelliklerinden biri, iki asırlık bir tarihi süreci kesintisiz olarak günümüze kadar getirebilmesi ve bu tarihi süreç içerisinde yapılan tüm operasyonların aslında birbirinin kopyası olduğunu belgelemesi.

ISBN 9786051511825
Sayfa Sayısı 496 Sayfa
Baskı .Baskı 2019
Boyut 13.50x23.00 cm
Basım Tarihi 2019
Kategori Güncel - Politika
Yazar Murat Akan
Yayınevi Hayat Yayınları

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Kargo alıcıya aittir. 500 TL ve üzeri kargo ücretsizdir.


Stokta olmayan ürünlerin tedarik süresi ortalama 2 iş günüdür. İmzalı gelen ürünlerde bu süre 5 iş gününe kadar uzayabilmektedir.

Kitapokur.com olarak kargolarımızı UPS Kargo ile göndermekteyiz.

Kargolar, kargo firmalarının yoğunluk durumuna göre 3 ile 8 gün içinde teslim edilmektedir.


Diğer sorularınız için hafta içi 9-18 saatleri arasında 0537 522 5230 numaralı hattımızı arayabilirsiniz. 0537 522 5230 numaralı hattımız aynı zamanda Whatsapp hattımızdır. Whatsapp üzerinden 7/24 mesaj atabilirsiniz. Mesai saatleri dışında da olsa en kısa sürede size dönüş yapılacaktır.

Çok Satanlar