Ruhen Bedenen Sağlıklı Çocuk Yetiştirmek

Ruhen Bedenen Sağlıklı Çocuk Yetiştirmek  • Tedarik Süresi: 1 Gün
  • Gönderim Süresi: 2 Gün
%30.00 indirim 15,00 TL 10,50 TL

Değerli anneler ve babalar!Çocuğunuzu tanımak,Yetenek ve becerilerini oyunla geliştirmek,Ahlaki değerlerin tohumunu atmak,Sorumluluk duygusunu aşılamak,Sevgiyi filizlendirip saygıyı yeşertmek,Yaşama sevincini kökleştirmek,Arkadaşlık kurma ve sürdürme yeteneği kazandırmak,Duygusal gizlerinin sırdaşı, sorunlarının yardımcısı olmak,Onu okul öncesinden okula hazırlamak,Okulda ve yaşamda başarılı kılmak,istiyorsanız rehber niteliğindeki bu kitabımutlaka okumalısınız! Değerli anneler ve babalar! Çocuğunuzu tanımak, Yetenek ve becerilerini oyunla geliştirmek, Ahlaki değerlerin tohumunu atmak, Sorumluluk duygusunu aşılamak, Sevgiyi filizlendirip saygıyı yeşertmek, Yaşama sevincini kökleştirmek, Arkadaşlık kurma ve sürdürme yeteneği kazandırmak, Duygusal gizlerinin sırdaşı, sorunlarının yardımcısı olmak, Onu okul öncesinden okula hazırlamak, Okulda ve yaşamda başarılı kılmak, istiyorsanız rehber niteliğindeki bu kitabımutlaka okumalısınız!

ISBN 9786051512372
Sayfa Sayısı 144 Sayfa
Baskı .Baskı 2018
Boyut 13.50x21.00 cm
Basım Tarihi 2018
Kategori Kadın Aile , Çocuk Eğitimi
Yazar Prof. Dr. Sefa Saygılı
Yayınevi Hayat Yayınları

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Kargo alıcıya aittir. 300 TL ve üzeri kargo ücretsizdir.


Stokta olmayan ürünlerin tedarik süresi ortalama 2 iş günüdür. İmzalı gelen ürünlerde bu süre 5 iş gününe kadar uzayabilmektedir.

Kitapokur.com olarak kargolarımızı UPS Kargo ile göndermekteyiz.

Kargolar, kargo firmalarının yoğunluk durumuna göre 3 ile 8 gün içinde teslim edilmektedir.


Diğer sorularınız için hafta içi 9-18 saatleri arasında 0537 522 5230 numaralı hattımızı arayabilirsiniz. 0537 522 5230 numaralı hattımız aynı zamanda Whatsapp hattımızdır. Whatsapp üzerinden 7/24 mesaj atabilirsiniz. Mesai saatleri dışında da olsa en kısa sürede size dönüş yapılacaktır.

Çok Satanlar