Perakendede Liderlik

Perakendede Liderlik  • Tedarik Süresi: 1 Gün
  • Gönderim Süresi: 2 Gün
%30.00 indirim 350,00 TL 245,00 TL

Bize sık sık ''Peraken de konsepti nasıl hazırlanmalı ve nasıl icra edilmelidir?'' diye sorulur ve çalıştığımız projelerde başarılı olabilmek için neler yaptığımız merak edilir. Yanıt oldukça basittir: - Tutuklu biçimde müşteri istek ve ihtiyaçlarını anlayıp, müşteri çözümlerine odaklanarak (Müşteri neden başka yere değil de, benim mağazama gelsin?) - Basit ve anlaşılır hedefler koyarak - Doğru bulduğumuz temel değerleri bir prensip oalrak benimseyerek ve şahsen uygulayarak - Müşteriye değer yaratan süreçleri az ve öz, anlaşılabilir ve uygulanabilir şekilde tasarlayarak ve değer yaratmayan süreçleri sonlandırarak - Söylenenlerle yapılanları sürekli gözlemleyerek Hepsi bu kadar mı?... Evet, başaraılı olmak için bunlar kafidir. Bu şartalrın gerçekleştirilmesi durumunda, birlikte çalıştığınız arkadaşlarınızın güven duyabilecekleri ve kendiliklerinden sorumluluk alabilecekleri bir çalışam ortamının da kendiliğinden oluşacağından hiç şüpheniz olmasın. Perakendeyi ''iyi bilen ve iyi yapan'' yöentim kadroları, kendilerini güvende hisseden mağaza/merkez kadro ve hissedar temsilcileriyle bütünleşmelidir. Böylece ortaya çıkartacakları yüksek performansla, yukarıdaki başlıklar altında, ancak çıtayı daha yukarı kaldırabilen perakende şirketleri meydan okuyabilirler.

ISBN 9786051512099
Sayfa Sayısı 272 Sayfa
Baskı .Baskı 2016
Boyut 15.00x23.00 cm
Basım Tarihi 2016
Kategori Pazarlama ve Satış
Yazar Servet Topaloğlu
Yayınevi Hayat Yayınları

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Kargo alıcıya aittir. 500 TL ve üzeri kargo ücretsizdir.


Stokta olmayan ürünlerin tedarik süresi ortalama 2 iş günüdür. İmzalı gelen ürünlerde bu süre 5 iş gününe kadar uzayabilmektedir.

Kitapokur.com olarak kargolarımızı UPS Kargo ile göndermekteyiz.

Kargolar, kargo firmalarının yoğunluk durumuna göre 3 ile 8 gün içinde teslim edilmektedir.


Diğer sorularınız için hafta içi 9-18 saatleri arasında 0537 522 5230 numaralı hattımızı arayabilirsiniz. 0537 522 5230 numaralı hattımız aynı zamanda Whatsapp hattımızdır. Whatsapp üzerinden 7/24 mesaj atabilirsiniz. Mesai saatleri dışında da olsa en kısa sürede size dönüş yapılacaktır.

Çok Satanlar