Osmanlı'Da Çocuk Eğitimi

Osmanlı'Da Çocuk Eğitimi  • Tedarik Süresi: 1
  • Gönderim Süresi: 1
%30.00 indirim 180,00 TL 126,00 TL

Çocuk eğitimi günümüz ailesinin karşılaştığı en büyük problemlerden birisi. Anne-babalar bu problemi aşmak için çeşitli yayınları takip etmekte, pedagoglarla görüşmekte, psikologların kapılarını aşındırmakta. Oysa ki pedagog ve psikologların olmadığı, konuyla ilgili yayınların yapılmadığı Osmanlı tarihi, her şeyde olduğu gibi çocuk eğitiminde de mükemmel örneklerle doludur. Osmanlı toplumu tarihe yön veren başta padişahlar olmak üzere, âlimler, paşalar, mimarlar, sanatkârlar, müzisyenler, bilginler ve nice kahramanlar yetiştirmiştir. Batılı birçok araştırmacı ve seyyah, Osmanlı toplumu ve ailesinden büyük bir hayranlıkla bahsetmekte ve kendi toplumlarına örnek bir yapı olarak sunmaktadır. Bir zamanlar Batılıların övgü ve hayranlıkla bahsettiği bu aile yapısını bugün yeniden keşfetmemiz gerekmektedir. Yavuz Bahadıroğlu, "Osmanlı’da Çocuk Eğitimi" kitabında şu ana kadar ele alınmamış bir konuyu irdelemekte ve Batı toplumunun örnek aldığı atalarımızın insan yetiştirme metotlarının önemli noktalarını dikkatinize sunmaktadır.

ISBN 9786051512358
Sayfa Sayısı 288 Sayfa
Baskı .Baskı 2024
Cilt / Kağıt Karton Kapak Kitap Kağıdı
Boyut 13.50x21.00 cm
Basım Tarihi 2024
Kategori Kadın Aile , Çocuk Eğitimi
Yazar Yavuz Bahadıroğlu
Yayınevi Hayat Yayınları

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Kargo alıcıya aittir. 300 TL ve üzeri kargo ücretsizdir.


Stokta olmayan ürünlerin tedarik süresi ortalama 2 iş günüdür. İmzalı gelen ürünlerde bu süre 5 iş gününe kadar uzayabilmektedir.

Kitapokur.com olarak kargolarımızı UPS Kargo ile göndermekteyiz.

Kargolar, kargo firmalarının yoğunluk durumuna göre 3 ile 8 gün içinde teslim edilmektedir.


Diğer sorularınız için hafta içi 9-18 saatleri arasında 0537 522 5230 numaralı hattımızı arayabilirsiniz. 0537 522 5230 numaralı hattımız aynı zamanda Whatsapp hattımızdır. Whatsapp üzerinden 7/24 mesaj atabilirsiniz. Mesai saatleri dışında da olsa en kısa sürede size dönüş yapılacaktır.

Çok Satanlar