Okul Ve Hayat Başarsı

Okul Ve Hayat Başarsı  • Tedarik Süresi: 1 Gün
  • Gönderim Süresi: 2 Gün
%30.00 indirim 10,00 TL 7,00 TL

Öğrenme; başlayıp biten bir iş değil, devam eden bir süreçtir. Bir ömür boyu sürecek olan bu süreçte başarılı olmak herkesin hakkıdır. Piyasada yüzlerce başarı kitapları olmasına rağmen Okul ve Hayat Başarısı isimli böyle bir kitabın hazırlanmasındaki maksat; ülkemizde evrensel değerlerle barışık, milli değerlerini özümsemiş, insanlığa yararlı olacak, çevre dostu, yapıcı, mutlu ve başarılı olmayı hak etmiş gençlerin yetişmesine katkı sağlamaktır. Kitapta, özellikle şuurlu anne babalar ve eğitimciler tarafından sorulan Özlenen ideal okul ortamı, aktif olarak öğrenen bir okulun modern yönetim anlayışı nasıl olmalı?, Okullar en güzel biçimde nasıl yönetilebilir? gibi sorulara cevap aranıyor. Çocuğum nasıl bir ortamda daha başarılı olur, sınav başarısı nasıl elde edilir? diye düşünen anne babalara, pratik hayattan alınan örneklemeler verilerek çözümler sunulmuştur. Eser; bilinçli gençlerin yetişmesinde rol üstlenen öğretmenlerimizin bu süreçte başarılı ve mutlu bireyler yetiştirme konusunda üstlendikleri görevin önemini de gözler önüne sermektedir.

ISBN 9786055878368
Sayfa Sayısı 208 Sayfa
Baskı .Baskı 2013
Boyut 13.50x21.00 cm
Basım Tarihi 2013
Kategori 1. Sınıf
Yazar Dr. Nadir Çomak
Yayınevi Hayat Yayınları

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Kargo alıcıya aittir. 300 TL ve üzeri kargo ücretsizdir.


Stokta olmayan ürünlerin tedarik süresi ortalama 2 iş günüdür. İmzalı gelen ürünlerde bu süre 5 iş gününe kadar uzayabilmektedir.

Kitapokur.com olarak kargolarımızı UPS Kargo ile göndermekteyiz.

Kargolar, kargo firmalarının yoğunluk durumuna göre 3 ile 8 gün içinde teslim edilmektedir.


Diğer sorularınız için hafta içi 9-18 saatleri arasında 0537 522 5230 numaralı hattımızı arayabilirsiniz. 0537 522 5230 numaralı hattımız aynı zamanda Whatsapp hattımızdır. Whatsapp üzerinden 7/24 mesaj atabilirsiniz. Mesai saatleri dışında da olsa en kısa sürede size dönüş yapılacaktır.

Çok Satanlar