Kalbin Uyanışı

Kalbin Uyanışı  • Tedarik Süresi: 1
  • Gönderim Süresi: 1
%42.00 indirim 85,00 TL 49,30 TL
Tükendi

Kalp uyanınca gönül olur...Gönül sultanını bulunca insan-ı kâmil olur.İnsan-ı kâmil; aşk yolunun yolcusu, sırların bekçisidir.Satırlarda yazılan bu kutlu yolun bekçileri, satırlardan sadırlara ilmek ilmek işlemişlerdir yolun edeplerini. Kendilerinden sonraki nesillere nur olmuştur, aşk yolunun kandilleri...Hz. Adem ile istiğfarın edebini, Hz. İbrahim ve Hz. Meryem ile adanmışlığın ve tevhîdin nurunu, Melik Tubba ve Ashab-ı Güzin’le ahde vefa, teslimiyet ve tabiiyetin rahmetini, Fatih Sultan Mehmet Han ile kabul olmuş duaya dahil olmanın yolunu öğrenirken; Efendimiz (sav) ve Hz. Fatıma’da aşk ve sırrı talim eder bu kutlu yolun yolcuları...Biz, önce kendimizden ve sonra neslimizden mesul olanlar; Hz. Muhammed Mustafa’nın (sav) Havz-ı Kevser’inde ümmeti olmayı murad ediyorken, bu murada uyuyan kalplerle ulaşmayı nasıl tahayyül edebiliriz? Uyuyan bir kalp ölüme mahkûm değil midir? Ölü ruhlar nasıl yola kandil olabilir?Kendi sırrımızı keşfedip, geleceğimizin geçmişimizde saklı olduğunu idrak ederek çıkacağımız yolda;Ölmeden önce uykudan uyananlardan olup, geleceğe üzerindeki gaflet perdesinden sıyrılmış olarak, gözüyle gören, aklıyla bakan, kalbiyle idrak eden bahtiyar bir nesil bırakmak istiyorsak...Haydin! Çıkalım uyanış yolculuğuna...

ISBN 9786051512167
Sayfa Sayısı 248 Sayfa
Baskı .Baskı 2017
Cilt / Kağıt Karton Kapak Kitap Kağıdı
Boyut 13.50x21.00 cm
Basım Tarihi 2017
Kategori Kitapokur Sanal Fuar
Yazar Büşra Taşcıoğulları
Yayınevi Kitapokur Kampanya

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Kargo alıcıya aittir. 500 TL ve üzeri kargo ücretsizdir.


Stokta olmayan ürünlerin tedarik süresi ortalama 2 iş günüdür. İmzalı gelen ürünlerde bu süre 5 iş gününe kadar uzayabilmektedir.

Kitapokur.com olarak kargolarımızı UPS Kargo ile göndermekteyiz.

Kargolar, kargo firmalarının yoğunluk durumuna göre 3 ile 8 gün içinde teslim edilmektedir.


Diğer sorularınız için hafta içi 9-18 saatleri arasında 0537 522 5230 numaralı hattımızı arayabilirsiniz. 0537 522 5230 numaralı hattımız aynı zamanda Whatsapp hattımızdır. Whatsapp üzerinden 7/24 mesaj atabilirsiniz. Mesai saatleri dışında da olsa en kısa sürede size dönüş yapılacaktır.

Çok Satanlar