Her İmlaya Maydanoz

Her İmlaya Maydanoz  • Tedarik Süresi: 1 Gün
  • Gönderim Süresi: 2 Gün
%30.00 indirim 60,00 TL 42,00 TL

"O hayat dolu insan gitmiş, yerine ölüden farksız bir onulmaz hasta gelmişti. Bir sıcak iklim denizinin kıpırtısız sükûneti içinde sadece nefes alıp veriyor, başka da bir hayat emaresi göstermiyordu.Üçüncü günün akşamında ilginç bir gelişme oldu. Emin Bey, birdenbire değişiverdi."Emin Bey’in neden birdenbire değişip delirdiğini veya Cimri Sultan’ın - bayılacak derecede - neyden korktuğunu; gâh hüzünlenip, çokça da gülerek öğrenmek ister misiniz? "Evet" diyenleri, komik ve tatlı hikâyeleri okumaya davet ediyoruz. "O hayat dolu insan gitmiş, yerine ölüden farksız bir onulmaz hasta gelmişti. Bir sıcak iklim denizinin kıpırtısız sükûneti içinde sadece nefes alıp veriyor, başka da bir hayat emaresi göstermiyordu. Üçüncü günün akşamında ilginç bir gelişme oldu. Emin Bey, birdenbire değişiverdi." Emin Bey’in neden birdenbire değişip delirdiğini veya Cimri Sultan’ın - bayılacak derecede - neyden korktuğunu; gâh hüzünlenip, çokça da gülerek öğrenmek ister misiniz? "Evet" diyenleri, komik ve tatlı hikâyeleri okumaya davet ediyoruz.

ISBN 9786055122683
Sayfa Sayısı 168 Sayfa
Baskı .Baskı 2018
Boyut 12.00x19.50 cm
Basım Tarihi 2018
Kategori Gençlik
Yazar İbrahim Ünsal Uçar
Yayınevi Genç Hayat Yayınları

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Kargo alıcıya aittir. 300 TL ve üzeri kargo ücretsizdir.


Stokta olmayan ürünlerin tedarik süresi ortalama 2 iş günüdür. İmzalı gelen ürünlerde bu süre 5 iş gününe kadar uzayabilmektedir.

Kitapokur.com olarak kargolarımızı UPS Kargo ile göndermekteyiz.

Kargolar, kargo firmalarının yoğunluk durumuna göre 3 ile 8 gün içinde teslim edilmektedir.


Diğer sorularınız için hafta içi 9-18 saatleri arasında 0537 522 5230 numaralı hattımızı arayabilirsiniz. 0537 522 5230 numaralı hattımız aynı zamanda Whatsapp hattımızdır. Whatsapp üzerinden 7/24 mesaj atabilirsiniz. Mesai saatleri dışında da olsa en kısa sürede size dönüş yapılacaktır.

Çok Satanlar