Hafıza Teknikleri İle Beyin Gücünü Geliştirme

Hafıza Teknikleri İle Beyin Gücünü Geliştirme  • Tedarik Süresi: 1 Gün
  • Gönderim Süresi: 2 Gün
%30.00 indirim 25,00 TL 17,50 TL

Her insanın doğuştan getirdiği muazzam bir zihinsel potansiyel vardır.Fakat bilim adamlarının araştırmalarına göre bu kapasitenin ancak % 1 gibi çok az kısmı kullanılmaktadır. Oysa günümüz dünyasında bu oranı çok daha yukarılara çıkarabilecek teknikler mevcut.Bu bakış açısıyla hazırlanan bu kitap; 7'den 70'e herkesinzihinsel potansiyelini ve hafıza gücünü geliştirmesi amacıyla hazırlanmış olup, özellikle eğitim-öğretim hayatında bu tekniklerinetkin bir şekilde kullanımını hedeflemektedir.Bir Hafıza Eğitim Uzmanı olan Oğuz Saygın ve bu teknikleri hayatlarının bir çok alanında başarıyla uygulayan 13 ve 15 yaşlarındaki iki öğrencisinin ortak eseri olan bu çalışmada,• Beyni etkin kullanmak• Kelimeler, atasözleri, vecizeler ve uzun metinlerin hafızaya alınması• İsimler - yüzler ve çok sayıda telefon numaralarının hafızaya alınmasının sırları anlatılmakla ve daha birçok ilginç bilgiler verilmektedir.Kitapta ayrıca bu üç hafıza eğitimcisi ve uygulayıcısının TV ve seminerlerde yaşadıkları sıra dışı ve ilginç olaylara da yer verilmektedir.Bu kitaptaki teknikler ve uygulamalar sayesinde kolay ve güzel öğrenmenin önemli bir anahtarını elde etmiş olacaksınız. Her insanın doğuştan getirdiği muazzam bir zihinsel potansiyel vardır. Fakat bilim adamlarının araştırmalarına göre bu kapasitenin ancak % 1 gibi çok az kısmı kullanılmaktadır. Oysa günümüz dünyasında bu oranı çok daha yukarılara çıkarabilecek teknikler mevcut. Bu bakış açısıyla hazırlanan bu kitap; 7'den 70'e herkesin zihinsel potansiyelini ve hafıza gücünü geliştirmesi amacıyla hazırlanmış olup, özellikle eğitim-öğretim hayatında bu tekniklerinetkin bir şekilde kullanımını hedeflemektedir.Bir Hafıza Eğitim Uzmanı olan Oğuz Saygın ve bu teknikleri hayatlarının bir çok alanında başarıyla uygulayan 13 ve 15 yaşlarındaki iki öğrencisinin ortak eseri olan bu çalışmada, • Beyni etkin kullanmak • Kelimeler, atasözleri, vecizeler ve uzun metinlerin hafızaya alınması • İsimler - yüzler ve çok sayıda telefon numaralarının hafızaya alınmasının sırları anlatılmakla ve daha birçok ilginç bilgiler verilmektedir. Kitapta ayrıca bu üç hafıza eğitimcisi ve uygulayıcısının TV ve seminerlerde yaşadıkları sıra dışı ve ilginç olaylara da yer verilmektedir.Bu kitaptaki teknikler ve uygulamalar sayesinde kolay ve güzel öğrenmenin önemli bir anahtarını elde etmiş olacaksınız.

ISBN 9789758243884
Sayfa Sayısı 144 Sayfa
Baskı .Baskı 2015
Boyut 13.50x21.00 cm
Basım Tarihi 2015
Kategori Kişisel Gelişim
Yazar Oğuz Saygın
Yayınevi Hayat Yayınları

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Kargo alıcıya aittir. 300 TL ve üzeri kargo ücretsizdir.


Stokta olmayan ürünlerin tedarik süresi ortalama 2 iş günüdür. İmzalı gelen ürünlerde bu süre 5 iş gününe kadar uzayabilmektedir.

Kitapokur.com olarak kargolarımızı UPS Kargo ile göndermekteyiz.

Kargolar, kargo firmalarının yoğunluk durumuna göre 3 ile 8 gün içinde teslim edilmektedir.


Diğer sorularınız için hafta içi 9-18 saatleri arasında 0537 522 5230 numaralı hattımızı arayabilirsiniz. 0537 522 5230 numaralı hattımız aynı zamanda Whatsapp hattımızdır. Whatsapp üzerinden 7/24 mesaj atabilirsiniz. Mesai saatleri dışında da olsa en kısa sürede size dönüş yapılacaktır.

Çok Satanlar