• Tedarik Süresi: 1 Gün
  • Gönderim Süresi: 2 Gün
% indirim TL TL

Kuş dükkânına giren müşterinin, bir kuşun fiyatı dikkatini çeker. Kafesin önünde 500 lira yazmaktadır. Satıcıya sorar:− Bu kuş neden bu kadar pahalı?− Çünkü o bir papağan ve iki yüz kelime biliyor.− Şu papağan iki dil bilir. Beş yüz kelime konuşuyor. Fiyatı da 1000 lira.Adam şaşkınlık içinde dükkânın içinde dolaşırken bir başka papağanın önünde 10.000 lira yazdığını görür.− Peki ya bu, der heyecanla. Kaç dil biliyor?− Valla onun konuştuğunu hiç duymadık. Fakat bizim papağan, onu "hocam hocam!" diye saygıyla selamlıyor...Kitap, yazarın geleceğe göndermek üzere iki kapakla zarfladığı bir hazinedir. Alıcısı da bizler, yaşayanlar da… Her şeyin yok olmaya mahkûm olduğu bu dünyada, bir mektup tutuşturuyoruz elinize… Bazı değerleri ölümsüz kılmak ve bıraktığı tatları kalıcı hâle getirmek için, buyurun okumaya…

Boyut x cm

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Kargo alıcıya aittir. 300 TL ve üzeri kargo ücretsizdir.


Stokta olmayan ürünlerin tedarik süresi ortalama 2 iş günüdür. İmzalı gelen ürünlerde bu süre 5 iş gününe kadar uzayabilmektedir.

Kitapokur.com olarak kargolarımızı UPS Kargo ile göndermekteyiz.

Kargolar, kargo firmalarının yoğunluk durumuna göre 3 ile 8 gün içinde teslim edilmektedir.


Diğer sorularınız için hafta içi 9-18 saatleri arasında 0537 522 5230 numaralı hattımızı arayabilirsiniz. 0537 522 5230 numaralı hattımız aynı zamanda Whatsapp hattımızdır. Whatsapp üzerinden 7/24 mesaj atabilirsiniz. Mesai saatleri dışında da olsa en kısa sürede size dönüş yapılacaktır.

Çok Satanlar