HZ. MUS’AB BİN UMEYR

HZ. MUS’AB BİN UMEYR  • Tedarik Süresi: 0-1
  • Gönderim Süresi: 0-1
%30.00 indirim 140,00 TL 98,00 TL

 

“Sevgili’nin Muallimi

Gençliğin Timsali”

Muallimi güzel olanın muallimliği de güzeldi. Allah Resulü’nü görmemiş kişilere Allah Resulü’nü ve O’nun dinini anlatacaktı. Ateşi, Allah Resulü’ydü onun. Kanatları çabasıydı. Gayreti, samimiyetiydi. Aşkla, gayretle koştu Allah Resulü’ne. Davaya adadı kendini. Yandı, yaktı, Mus’ab oldu. Sevgili’nin dostu Mus’ab, Sevgili’nin muallimi Mus’ab, Sevgili’nin sancaktarı Mus’ab, Uhud şehidi Mus’ab!...

 

Aşkın tüm cemreleri gözden, gönülden geçmiş ruhuna düşmüştü Hazreti Mus’ab’ın. İlk günden yanmaya talipti. Aşkını bulduğu an pervane böceği gibi koştu ateşe. Önce kanatlandı, sonra ateşe verdi kanatlarını, parladı, ışık oldu, kendini buldu, güneş gibi yeniden doğdu Uhud’da. Mekke’nin soylu delikanlısıydı o, gözdesiydi. Allah Resulü’nün de gözdesi olabilmek için çetin imtihanlardan geçmişti…

 

* * *

 

“Bir eğitimci olarak İslam’ın ilk öğretmeni Hazreti Mus’ab bin Umeyr’i tanımak ve tanıtmaya çalışmak vefa borcuydu benim için” diyen yazarımız Mithat Bala’nın kaleminden şiir tadında bir roman.

ISBN 9786051514048
Sayfa Sayısı 216 Sayfa
Baskı İlk basım.Baskı 2022
Cilt / Kağıt Karton Kapak
Basım Tarihi 2022
Yazar Mithat Bala
Editör Erol Şahnacı
Yayınevi Hayat Yayınları

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Kargo alıcıya aittir. 300 TL ve üzeri kargo ücretsizdir.


Stokta olmayan ürünlerin tedarik süresi ortalama 2 iş günüdür. İmzalı gelen ürünlerde bu süre 5 iş gününe kadar uzayabilmektedir.

Kitapokur.com olarak kargolarımızı UPS Kargo ile göndermekteyiz.

Kargolar, kargo firmalarının yoğunluk durumuna göre 3 ile 8 gün içinde teslim edilmektedir.


Diğer sorularınız için hafta içi 9-18 saatleri arasında 0537 522 5230 numaralı hattımızı arayabilirsiniz. 0537 522 5230 numaralı hattımız aynı zamanda Whatsapp hattımızdır. Whatsapp üzerinden 7/24 mesaj atabilirsiniz. Mesai saatleri dışında da olsa en kısa sürede size dönüş yapılacaktır.

Çok Satanlar