UYAN TANRI DEĞİLSİN

UYAN TANRI DEĞİLSİN  • Tedarik Süresi: 0-1
  • Gönderim Süresi: 0-1
%30.00 indirim 150,00 TL 105,00 TL

Metaverse’ün bize sunabileceklerini şimdilik sadece hayal edebiliyoruz.

Peki ya ötesi?

Oturduğunuz yerden Kâbe’de tavaf etmek ister misiniz ya da Paris’in Louvre Müzesi’ni gezmek? Müzeyi gezerken Mona Lisa ile birlikte bir kahve de içersiniz belki. Hatta size Leonardo da Vinci’nin çapkınlarını anlatır ve o da gelir, bir tartışma kopar! Aklınıza dinî bir konu mu takıldı? Hemen Ebu Hanife ile bir görüşme sağlayabilirsiniz. Aklınıza gelen her türlü şeyi her an uygulayabileceğiniz sahte cennet. Baudrillard bile böylesine bir hipergerçekliğe tanım bulabilir mi, meçhul. Sanalın gerçeğin yerini aldığı post-truth çağının tam içindeyiz. Metaverse’ün bize sunabileceklerini şimdilik sadece hayal edebiliyoruz, peki ya ötesi?

İşte kitabımızda da bu konuları bilimsel ve İslami açıdan sorgulayacağımız, kör noktamıza ışık tutan sorularla aydınlatacak isimleri bir araya getirdik.

“Bilim hem dinamiktir hem dinamittir, bilimin de canı vardır ve o da intikam alır… METAVERSE’ÜN BABASI HASAN SABBAH’TIR.”

Prof. Dr. İsmail Hakkı Aydın

“Bakın, bu gerçek dünyada isterseniz Mustafa Kemal, isterseniz Fatih Sultan Mehmet’in bir saç telini alıp, onu klonoit olarak üretin, onunla ilgili dataları da ona yükleyin. Bana göre artık bu Starlinklerden sonra, hologram olarak Hz. İsa’yı gökten indirmek gayet mümkün… DECCAL İLE DE TANIŞABİLİRSİNİZ, MEHDİ İLE DE TANIŞABİLİRSİNİZ…”

Abdurrahman Dilipak

“Sizlere gördüğünüz rüyadan uyanıp, içine dâhil olup değiştirebileceğiniz, sanal bir rüya âlemi verecekler, bunun karşılığında ne kaybedeceksiniz? AHİRETİNİZİ KAYBEDECEKSİNİZ.”

Mehmet Ali Bulut

 

 

ISBN 9786051513577
Sayfa Sayısı 152 Sayfa
Baskı İlk basım.Baskı 2022
Cilt / Kağıt Karton Kapak Kitap Kağıdı
Boyut 13.50x21.00 cm
Basım Tarihi 2022
Yazar EMRAH İRİÇ
Yayınevi Hayat Yayınları

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Kargo alıcıya aittir. 500 TL ve üzeri kargo ücretsizdir.


Stokta olmayan ürünlerin tedarik süresi ortalama 2 iş günüdür. İmzalı gelen ürünlerde bu süre 5 iş gününe kadar uzayabilmektedir.

Kitapokur.com olarak kargolarımızı UPS Kargo ile göndermekteyiz.

Kargolar, kargo firmalarının yoğunluk durumuna göre 3 ile 8 gün içinde teslim edilmektedir.


Diğer sorularınız için hafta içi 9-18 saatleri arasında 0537 522 5230 numaralı hattımızı arayabilirsiniz. 0537 522 5230 numaralı hattımız aynı zamanda Whatsapp hattımızdır. Whatsapp üzerinden 7/24 mesaj atabilirsiniz. Mesai saatleri dışında da olsa en kısa sürede size dönüş yapılacaktır.

Çok Satanlar