Sırrı Er Güzel ve Etkili Konuşma Teknikleri Seti 4 Kitap

Sırrı Er Güzel ve Etkili Konuşma Teknikleri Seti 4 Kitap  • Tedarik Süresi: 1
  • Gönderim Süresi: 1
%35.00 indirim 850,00 TL 552,50 TL
 
 
Ücretsiz Kargo
Tükendi

Topluluk Önünde Etkili Konuşma Teknikleri

İnsanın kendini gösterebilmesi, konuşma şekli ile yakından ilgilidir. Güzel konuşan kişi, hayatta hem başarılı olur hem de daha çok sevilir. Ancak pek çok kimse, düşünce ve duygularını istediği gibi karşısındakine yansıtamaz. Sırrı Er, bu kitabında topluluk önünde başarılı bir konuşma yapmanın yollarını bizimle paylaşıyor.

Temel Konuşma Teknikleri Ve Diksiyon

Türkçeye saygı duyan, meseleye sorumlulukla yaklaşan genç sunucu, yapımcı, aynı zamanda güzel konuşma eğitmeni Sırrı Er, "Temel Konuşma Teknikleri-Diksiyon" adlı çalışmasıyla yayıncılıkta kazandığı deneyimi ve bilgiyi bu konuda yetişmek isteyenlere aktarmak üzere güzel bir çalışmaya imza atmıştır.

Etkili Ve Güzel Konuşma Sanatı

Düşünce ve fikirlerimizi, sözcüklerle ifade ederiz. İkisi arasında öyle yakın bir bağlantı vardır ki, birindeki eksiklik ve hata, diğerinde kendini hemen belli eder. Onun için etkili ve güzel konuşma; insanın aklını iyi kullanabilme sanatıdır..

Başarılı Konuşma Teknikleri

Hitabet insanlığa güzellikler sunmalıdır. Francis Bacon, "Hitâbet ilmi, fazilet ve iyiliği görünürcesine resimlerle süslemektedir" derken, aslında en doğru tarifi yapmıştır.

 

Sayfa Sayısı 1216 Sayfa
Baskı .Baskı 2021
Boyut 13.50x21.00 cm
Basım Tarihi 2021
Kategori Kişisel Gelişim , Başarı ve Motivasyon , Set Kitaplar
Yazar Sırrı Er
Yayınevi kitapokur Setli Kitaplar

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Kargo alıcıya aittir. 300 TL ve üzeri kargo ücretsizdir.


Stokta olmayan ürünlerin tedarik süresi ortalama 2 iş günüdür. İmzalı gelen ürünlerde bu süre 5 iş gününe kadar uzayabilmektedir.

Kitapokur.com olarak kargolarımızı UPS Kargo ile göndermekteyiz.

Kargolar, kargo firmalarının yoğunluk durumuna göre 3 ile 8 gün içinde teslim edilmektedir.


Diğer sorularınız için hafta içi 9-18 saatleri arasında 0537 522 5230 numaralı hattımızı arayabilirsiniz. 0537 522 5230 numaralı hattımız aynı zamanda Whatsapp hattımızdır. Whatsapp üzerinden 7/24 mesaj atabilirsiniz. Mesai saatleri dışında da olsa en kısa sürede size dönüş yapılacaktır.

Çok Satanlar