Düşün Dikkat Et 4-5 Yaş

Düşün Dikkat Et 4-5 Yaş  • Tedarik Süresi: 1 Gün
  • Gönderim Süresi: 2 Gün
%34.00 indirim 20,00 TL 13,20 TL

Çocuğunuzun, heyecanla bir kitabın çıkmasını beklediği oldu mu hiç? Mesela bir serinin devam kitabını? Günümüzde ülkemizin okuma oranlarını düşününce belki kulağa komik geliyor ama böyle bir dizi ve böyle bir genç okur kitlesi var: Ufaklık Serüven Peşinde Dizisi ve takipçileri. Dizinin en önemli özelliklerinden biri ise, yerli bir yazarımız tarafından yazılmış olması. Psikolog Tuncel Altınköprü, her bir romanı titizlikle yazdığını belirtiyor. Ne yazık ki çocuklarımız bugüne kadar; daha çok yabancı yazarlardan çevrilmiş, yabancı ülke ve kentlerde geçen, konuları yabancı, kahramanları yabancı çocuk romanları okuyorlardı. Çocuklarımıza; konuları kendi toplum ve kültürümüzle ilgili, kendi coğrafyamızda geçen, kahramanları bizden çocuk romanları sunuyor olması da önemli bir artısı. Tabi dizideki romanlar, en az çeviri romanlar kadar ilgi çekici ve sürükleyici. Çocuklarımızı kendi tarihinden, coğrafyasından, geçmişinden ve toplumundan kopartmadan geleceğe hazırlarken, ülke sorunlarıyla birlikte dünya sorunlarını da kavratıyor. Onlarda filizlenip gelişmesini istediğimiz psikolojik, toplumsal ve insanî değerlerin yerleşmesini sağlıyor. Hiçbir koşul ve ortamda zorluklardan yılmadan, amaç ve erekleri doğrultusunda ilerlemeleri için kılavuzluk yapmayı amaçlıyor. Bilgilerini geliştirmelerine yardımcı olurken, onları yerinde ve verimli kullanabilmeleri için de doğru birer rol model oluşturmayı hedefliyor.

ISBN 9786051181806
Sayfa Sayısı 56 Sayfa
Baskı .Baskı 2015
Boyut 21.00x29.70 cm
Basım Tarihi 2015
Kategori Çocuk Edebiyatı
Yazar Uzm. Psk. Hasan Demirci
Yayınevi Çilek Yayınları

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Kargo alıcıya aittir. 300 TL ve üzeri kargo ücretsizdir.


Stokta olmayan ürünlerin tedarik süresi ortalama 2 iş günüdür. İmzalı gelen ürünlerde bu süre 5 iş gününe kadar uzayabilmektedir.

Kitapokur.com olarak kargolarımızı UPS Kargo ile göndermekteyiz.

Kargolar, kargo firmalarının yoğunluk durumuna göre 3 ile 8 gün içinde teslim edilmektedir.


Diğer sorularınız için hafta içi 9-18 saatleri arasında 0537 522 5230 numaralı hattımızı arayabilirsiniz. 0537 522 5230 numaralı hattımız aynı zamanda Whatsapp hattımızdır. Whatsapp üzerinden 7/24 mesaj atabilirsiniz. Mesai saatleri dışında da olsa en kısa sürede size dönüş yapılacaktır.

Çok Satanlar