• Tedarik Süresi: 1 Gün
  • Gönderim Süresi: 2 Gün
% indirim TL TL

Değerli Canlar ve Candan Dostlarım,Nasıl ki bir taş parçası bile içinde bir sanat barındırıyor, işlendiğinde bir sanat harikası ortaya çıkıyorsa şimdi bir düşünelim bakalım: Acaba bizlerin derinliklerinde ne harikalar gizlidir.İçimizde keşfedilmeyi bekleyen ne müthiş hazineler vardır.Farkımızı ortaya koymak için yetenek ve zenginliklerimizin farkında mıyız? 21. asır, yeni şairlerin, yeni Fatihlerin ve yeni fetihlerin muştulandığı yüzyıl. Şimdi yeni şiirlerin yazılma vakti… Şimdi vakit SENİN! Şimdi hedef SENİN! Şimdi vuslat SANA! Beklenen SENSİN! Şimdi seninle zaferlere doğru koşma vakti!

Boyut x cm

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Kargo alıcıya aittir. 500 TL ve üzeri kargo ücretsizdir.


Stokta olmayan ürünlerin tedarik süresi ortalama 2 iş günüdür. İmzalı gelen ürünlerde bu süre 5 iş gününe kadar uzayabilmektedir.

Kitapokur.com olarak kargolarımızı UPS Kargo ile göndermekteyiz.

Kargolar, kargo firmalarının yoğunluk durumuna göre 3 ile 8 gün içinde teslim edilmektedir.


Diğer sorularınız için hafta içi 9-18 saatleri arasında 0537 522 5230 numaralı hattımızı arayabilirsiniz. 0537 522 5230 numaralı hattımız aynı zamanda Whatsapp hattımızdır. Whatsapp üzerinden 7/24 mesaj atabilirsiniz. Mesai saatleri dışında da olsa en kısa sürede size dönüş yapılacaktır.

Çok Satanlar