Beden Ve Yüz Yapısı İle Karakter Analizi

Beden Ve Yüz Yapısı İle Karakter Analizi  • Tedarik Süresi: 1 Gün
  • Gönderim Süresi: 2 Gün
%30.00 indirim 160,00 TL 112,00 TL

Kim istemez kendi öz kişiliğinde görmediklerini öğrenmek? + Eksiklerini, yeteneklerini, eğilimlerini, zayıf ve güçlü yönlerini bilmek... + Başarılı olacağı girişimlerde bulunmak... + Başarısız olacaklarından uzak durmak... + Uyum sağlayacağı kişi ve çevreleri bilip onlarla doğru ilişkiler kurmak... + Dostlarını bilinmeyen yönleriyle tanımak... + Çevresindeki kişilerin içyüzlerini görmek... + İnsanları tanımak, öğrenmek, yön vermek ve yönetmek... + Sosyal ilişkilerinde bilinçli ve kararlı davranmak... Psikolog Tuncel Altınköprü, İnsan Tanıma Sanatı serisini işte bu amaçla kaleme aldı. Beden ve Yüz Yapısı ile Karakter Analizi'nde kişiliği, insanın dış görünüşünden yakalamayı amaçlayan yazar serinin diğer kitapları olan; Şahsiyet ve Karakter Analizi, El Yazısı ile Karakter Analizi ve Psikolojik Testler ile Karakter Analizi'ni de okurların yararına sunuyoSanatı serisini işte bu amaçla kaleme aldı. Beden ve Yüz Yapısı ile Karakter Analizi'nde kişiliği, insanın dış görünüşünden yakalamayı amaçlayan yazar serinin diğer kitapları olan; Şahsiyet ve Karakter Analizi, El Yazısı ile Karakter Analizi ve Psikolojik Testler ile Karakter Analizi'ni de okurların yararına sunuyor. İnsanı Tanıma Sanatı'yla kendinizi ve çevrenizdekileri daha yakından tanıma fırsatını bulacaksınız.r. İnsanı Tanıma Sanatı'yla kendinizi ve çevrenizdekileri daha yakından tanıma fırsatını bulacaksınız.

ISBN 9786051511054
Sayfa Sayısı 160 Sayfa
Baskı .Baskı 2019
Boyut 13.50x21.00 cm
Basım Tarihi 2019
Kategori Psikoloji
Yazar Tuncel Altınköprü
Yayınevi Hayat Yayınları

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Kargo alıcıya aittir. 500 TL ve üzeri kargo ücretsizdir.


Stokta olmayan ürünlerin tedarik süresi ortalama 2 iş günüdür. İmzalı gelen ürünlerde bu süre 5 iş gününe kadar uzayabilmektedir.

Kitapokur.com olarak kargolarımızı UPS Kargo ile göndermekteyiz.

Kargolar, kargo firmalarının yoğunluk durumuna göre 3 ile 8 gün içinde teslim edilmektedir.


Diğer sorularınız için hafta içi 9-18 saatleri arasında 0537 522 5230 numaralı hattımızı arayabilirsiniz. 0537 522 5230 numaralı hattımız aynı zamanda Whatsapp hattımızdır. Whatsapp üzerinden 7/24 mesaj atabilirsiniz. Mesai saatleri dışında da olsa en kısa sürede size dönüş yapılacaktır.

Çok Satanlar